3 myśli nt. „P.Kierowcy – Extra – przydzielanie

 1. Wymiana kierowców dla wszystkich garaży nie ma dużego sensu–
  a) w przypadku graczy początkujących ( też takim byłem ) wymiana kierowców w zakładce KADRY nie jest uciążliwa i szybciej tam wymienią kierowców
  b) w przypadku gdy posiada się kompletne garaże opcja wymiany kierowców przydałaby się w zakładce kadry a nie w przeglądzie kierowców ( tak jak mechanik ) –możliwość wysłania na urlop wszystkich kierowców jak i obsadzanie . Zbiorcze wysyłanie na urlop powoduje ,że po wysłaniu z kilku garaży w trasę powracają nowe samochody i wysyłanie na urlop jest nie aktualne – trzeba powtarzać od nowa cały cykl co powoduje obciążanie serwera. Przy testowaniu zdarzało Mi się że albo nie zostali wysłani na urlop zmęczeni ( ust 90%) albo zamiast na urlop trafiali do wolnych skąd trzeba wysyłać ich na piechotę na urlopy.
  C) Jedną z rzeczy którą bym zrobiły to zwiększenie jednorazowego przydzielania kierowców w pojedynczym garażu — w P. Kierowców można wysłać na urlop 1000 kierowców to dlaczego nie można to zrobić w pojedynczym garażu.
  Ps. dziennie obsługuję 5- 10 tys. kierowców — dlatego wiem co to jest .

 2. W przypadku kierowców praktycznie nie ma znaczenia czy to jest kierowca główny czy jego zmiennik – i tak w dłuższą trasę nie wyjedzie żaden pojedynczo.
  Wyszkolenie kierowcy czterogwiazdkowego kosztuje 400PLN w ciągu czterech dni . Przy tworzeniu nowych miejsc w garażach wystarczy pamiętać o odpowiednio wcześniejszym szkolenie kierowców nie ma tu ograniczeń w ilości kierowców w garażu a przy kosztach rozbudowy miejsc postojowych w garażach i samochodów koszty utrzymania większej ilości kierowców są nieznaczne . Dlatego uważam , że rozbudowywanie programu o szkolenia nie ma sensu.
  Jeżeli miała by być zmiany w grze to ewentualnie :
  1/ możliwość w SPEDYCJI w opcji zarządzanie zleceniami – wykonane możliwość zbiorczego pobrania należności za wykonane zlecenia.
  2/ w szukaniu zleceń spedycyjnych wykonanie filtra wszystkie miasta i osobno garaże. ( podobnie jak jest to w ZLECENIACH)
  3/ Zwiększenie ilości powrotnych zleceń ze 100 do 150
  4) Możliwość „powtórzenia ” zlecenia w przypadku gdy przychodzi komunikat „Całe zlecenie w drodze”—chodzi oczywiście o domyślną podpowiedź ( wybranie garażu startu , docelowego i typu towaru w opcji szukania zleceń .
  Jeżeli moje uwagi nie były do końca w temacie to przepraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>