P.Kierowcy – Extra – urlopowanie – test 2

Kilka osób zgłosiło, że opcja „nie działa”, myślę jednak że to był problem przedstawienia danych i wielu z Was nie zauważyło pewnych rzeczy.

Zapomniałem dodać we wcześniejszym poście, że opcja przyznaje urlop maksymalnie 1000 kierowcom za jednym kliknięciem „Daj urlop”.

Dlaczego trzeba wybierać opcje „Urlop” na początku, ponieważ tam pojawia się kolejne opcje, np. „Zatrudnij”, gdzie będzie możliwość zatrudniania w większych ilościach.

Po wybraniu opcji „Urlop”, widzimy:

Bez nazwy 4

Została dodana skala minek :)

Po kliknięciu „Szukaj” zobaczymy pojawiające się garaże u samego dołu, ale także licznik wczytanych garaży:

Bez nazwy 5

Została dodana opcja „Wyczyść zakończone”, która pozwala na usunięcie zielonych wierszy:

Bez nazwy 6

Został dodany także licznik kierowców który pokazuje ile na stronie jest wszystkich pól do „zaznaczenia” i ilość aktualnie zaznaczonych:

Bez nazwy 7

I widok po wysłaniu:

Bez nazwy 8Ps. Bardzo możliwe, że w momencie przekroczenia pewnej ilości kierowców na stronie (np. 10 000), trzeba będzie wyłączyć dalsze przeszukiwanie… Bo nawet najlepsze komputery mogą mieć problem z takimi ilościami na jednej stronie.

 

31 myśli nt. „P.Kierowcy – Extra – urlopowanie – test 2

 1. dalej to samo , testuje tylko 4 garaże w Słowieni – w samochodzie dwóch kierowców , przeszukuje , zaznaczam , wysyłam . Wchodeze z powrotem do garażu a tam tych dwóch jak było tak dalej są a nie na urlopie

 2. Opcja działa jak na razie bez zarzutów choć przy większej ilości kierowców do wysłania na urlop zdarza się jej nie kiedy paru kierowców ominąć i trzeba powtórzyć proces wysyłania na urlop.

 3. Mam w garażu około 10000 w samochodach, jak daje poszczególny garaż to ok, jak wszystkie na raz wszystkie garaże z Polski to kicha i nic nie wysyła.

  • Z jednym graczem na S2 doszliśmy że problemem u niego była ilość, dodałem ograniczenie aby po wyświetleniu 1 000 kierowców, skrypt się zatrzymał, wtedy trzeba dać im urlopy i wznowić działanie skryptu.

 4. witam sprawdzałem kilka razy i wyszło mi takie coś –
  na 1103 kierowców system wysłał 103 na urlop
  na 1052 wysłał 52 ,
  na 1199 wysłał 199

 5. A u mnie nadal nie wysyła wszystkich tylko choć poziom zadowolenia ustawiam na 95% i choć próbuję po dwa razy to ci co zostali pominięci dalej nie są wysłani jakby był problem z wyborem poziomu zadowolenia

 6. Może jestem wyjątkiem, ale u mnie działa bez zarzutu…bardziej brakuje mi opcji ‚szkolenie” obok urlopu :d …ale ponoć się nad tym pracuje

 7. pojedynczy garaz wysyla choć czasem wybiera również uśmiechniętych państwo już nie do pełni szczęścia jedynie brakuje przydzielenia kiermanow w miejsce wyslanych na urlop

 8. Wyszukiwanie działa „częściowo” nie znajduje kierowców w pojedynczym garażu z ustawieniem nawet 95% –i tak trzeba sprawdzać morale tradycyjnie. znalazłem kilka przypadków – nie wiem jak zachowuje się w drugą stronę tzn czy nie wysyła na urlop takich którzy są w pełni zadowoleni.
  Dla mnie osobiście rozwiązaniem było by jak jest w mechaniku dla jednego garażu.

 9. w jednym państwie zaznaczyłem 95% zadowolenia wysłałem część ludzi na urlop , przy drugim ładowaniu pokazało ok.500 ludzi i system musiał ich wysłać na 2 razy chociaż byli zaznaczeni

 10. witam,

  Niestety nie działa to do końca. Po zaznaczeniu i wysłaniu kierowców na urlop kierowcy dalej są przydzieleni do samochodu ( po prostu nie wysyła na urlop).

  Brakuje jeszcze szkolenia i multi przydziału. Wszystko idzie w dobrym kierunku tylko trzeba popracować jeszcze :P

  Pozdrawiam :)

 11. Opcja działa jak na razie bez zarzutów choć przy większej ilości kierowców do wysłania na urlop zdarza się jej nie kiedy paru kierowców ominąć i trzeba powtórzyć proces wysyłania na urlop. Osobiście dla mnie to nie problem. Z mojej strony dziękuje bardzo pomocne.

  • Chyba chodzi Panu kiedy będzie kolejna opcja.

   W najbliższych dniach zacznę nad nią pracować.
   Jeszcze dziś otrzymuję od graczy powiadomienia z działaniem aktualnej opcji :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>