Platynowe karty

Postanowiliśmy wprowadzić „Platynowe karty”, na co one potrzebne?

W głównej mierze mają ułatwić one trochę przekazanie nagrody z loterii. Gracz nie będzie otrzymywał już aut, tylko taką kartę którą może wymienić kiedy chce, nie mają one terminu ważności, więc można je wymienić nawet po pół roku.

Jeśli mamy jakieś platynowe karty w posiadaniu, w Profilu pojawia się link:

A sama zakładka wygląda tak:

W przyszłości planujemy także wprowadzić mini zadania do gry, a takie platynowe karty mogą być nagrodami w tych misjach. Powiedzmy gracz otrzymuje zadania „Wykonaj dzisiaj 3 zlecenia, a dostaniesz 5 000 litrów najlepszego paliwa” oczywiście paliwo będzie w postaci właśnie takiej Platynowej Karty, którą będzie można wymienić na to paliwo.

9 myśli nt. „Platynowe karty

  1. Mi osobiście bardzo podoba mi się ta platynowa karta ale może nie od razu dawać 5000l najlepszego paliwa bo to by trochę za łatwe było. I można by do tych mini zadań dołożyć jeszcze jakieś punkty doświadczenia. A te punkty jeśli gracz by miał 1 punk za 1 wydaną karta i jeśli np gracz miał by 10tych wykonanych zadań dostawałby np coraz bardziej ‚wypasione’ karty.

  2. Fajnie by było jakby były takie misje za które można by było dostać unikata ;) Np przejedz 10 mln km i po osiągnięciu tego pułapu byłby jakiś unikat . Oczywiście to był przykład wszystko do wyliczenia . Taka misja była by na tyle trudna by trzeba było ją robić np miesiąc ale za to nagroda warta tego :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>