Platynowy sklep – zakup karty Konta Premium

Bez nazwy 1

Karty po zakupie pojawiają się w Profilu, następnie Masz niewykorzystane Platynowe Karty.

Po przeliczeniach można zauważyć, że zostały wprowadzone prezenty i rabaty do zakupów.

12 myśli nt. „Platynowy sklep – zakup karty Konta Premium

 1. fajna sprawa a co bedzie jesli wykupie sobie karte premium na 90 dni a za miesąc wejdzie ekstra platne to co z z premka wykupioną na 90 dni bede musiał czekac do końca?

 2. Jakie rabaty? Któryś z nas nie potrafi liczyć. Najtańsze konto premium zdrożało 10 razy czyli o jakieś 1000%. Ja rozumiem podwyżki itd, bo koszta rosną, ale tak drastyczna zmiana jest nie do przyjęcia.
  Wiem, że już kilka razy to mówiłem, ale tym razem chyba pora będzie skasować konto. Nie może być tak, że aby sobie pograć muszę zapłacić lub odczekać 7 tygodni. Dziękuję za wspólne prawie 5 lat. Ale pora powiedzieć pas. Szkoda tylko realnej gotówki, którą wydałem na zakup aut Unikatowych. Smutno mi. Żadna z dotychczasowych gier nie pozostawiła o sobie takiego niesmaku.

 3. Najtańsze Premium podrożało 10 razy. Było dostępne za 10 czeków obecnie za 100. Wydłużenie czasu tego nie rekompensuje. Czyli jednak podrożało. No cóż Twoja gra, Twój wybór.

 4. OK. Taka podwyżka, pomimo że o 50% drożej, jest do zaakceptowania. Dziękuję pięknie za umożliwienie dalszej gry. W związku z powyższym zostaję i życzę wszystkim miłej zabawy.

 5. Speedy już chyba bardziej nie mogłeś spaprać kupowania premium.
  Wcześniej wystarczyły 3 kliknięcia i było już konto premium (czeki -> wymień czeki -> kup premium) .
  Natomiast teraz potrzeba ich 5. (platynowy sklep -> konto premium -> kupić platynkę -> wejść na listę platynek -> wymienić platynkę KP).
  Takie podejście będzie dobre gdy chcemy komuś podarować KP ale osoba która kupuje dla siebie po jakiego te 2 dodatkowe kroki?
  Dorzuć jeszcze z 5 potwierdzeń po drodze a będziemy ci wdzięczni.

  Jedyny plus jaki tu widzę to w końcu premium na 60 i 90 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>