22 myśli nt. „Prototyp 167 v2

 1. speedy, jedna wielka prośba, jak będziesz wykańczał ten samochód to NIE rób go takiego błyszczącego (jakby masłem nasmarowanego;)) jak np. Shadow Dustmaster. lepiej się prezentują w matowym lakierze jak np. Eiko Ghost albo Soft FX. co ty na to ?

 2. Ładnie się prezentuje jak na początek taki Shadow 8400 solówka.I od razu mam pytanie czy zastanawiałeś się już jaką ładowność będzie miał ?

 3. Nie wiem czemu ale wydaje mi się że okna są dziwnie małe w stosunku do wysokości maski i drzwi… Wygląda to jak jakiś wóz bojowy a nie ciężarówka cywilna. Może się czepiam, ale proporcje kabiny wymagają poprawek. „Macha” jest masywna i potężna, szybki przy niej wyglądają jak szczeliny strzelnicze w bunkrze.

     • Ja tylko odpowiedziałem na twój komentarz.W komentarzu napisałeś „„Naczepka”? Do solówki? Chyba na dachu siodło zrobisz.” więc teraz nie pisz że jesteśmy w Polsce bo zaczynasz pisać nie mając o czymś pojęcia (-_-)

     • Edek ja mam pojęcie, raczej Ty nie pojmujesz czegoś. Gra jest polska, jeździmy po Polsce głównie. A w Polsce nie wolno stosować takich rzeczy, poza tym nie tylko Holandia ma takie dziwy, w krajach skandynawskich też stosuje się takie rzeczy więc nie ucz ojca… Zaraz ktoś będzie wołać o przyczepy do naczep „bo w Finlandii takie jeżdżą”.

     • Jeszcze raz przeczytaj swój 1 komentarz i moją odpowiedź.Ty napisałeś o tym jak podpiąć siodło do solówki ja grzecznie odpisałem że w Holandii jakoś potrafią podpinać siodła a ty wyskoczyłeś z tekstem że jesteśmy w Polsce.A i zadam Ci pytanie niby co ma oznaczać wpis „„Naczepka”? Do solówki? Chyba na dachu siodło zrobisz.” w którym piszesz o tym że nie da się podpiąć siodła do solówki ,bo ja już nie wiem.Myślę że wytłumaczyłem ci to o co się niepotrzebnie „kłócisz” a nie masz racji. To na tyle w tym temacie administratora proszę po przeczytaniu tego wpisu przez Burana o usunięcie naszej dyskusji ponieważ to niepotrzebny spam.

     • Panowie, w Polsce też można stosować takie wynalazki. Siodła montowanie są na jednoosiowym wózku (na który masz oddzielny dowód rejestracyjny) do zaczepu solówki a następnie do tego wózka podpinana jest naczepa. Ograniczeniem jest długość zestawu która nie może przekraczać (CHYBA – mogę się mylić) 18.75m dlatego standardowe naczepy nie podejdą. Oddzielną kwestia jest wygoda manewrowania takim cudakiem…..

      Autorowi tematu chodziło raczej o PRZYCZEPĘ.

  • popieram zróbcie do tego przyczepę typu tandem ze sztywnym zaczepem i żeby z przyczepą ładowność przykładowo 20t a solówka 10t.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>