13 myśli nt. „Prototyp 167 v3

  • A czemu nie dodać u dealera w opcjach wyposażenia agregat? Przydałby się też kontener jakiś „średni” tak 12-16t, więc agregat jako dodatkowe wyposażenie zadowoliłby i kontenerowców, i chłodniarzy :)

   • Według mnie jeśli chłodnia będzie miała mniej niż 20t ładowności i administratorzy nie zmienią cen za towary chłodnicze to nikt nie będzie kupował chłodni.Pomysł z dokupywanym agregatem dobry ale wątpię że dodadzą coś takiego.

  • Poczekajmy na resztę, zarys drzwi, lusterek. Na samochód była robiona nakładka zdjęcia z którego widać było bardzo dobrze ze proporcje są zachowane.

   • Speedy a co w kwestii agregatu jako dodatkowego wyposażenia? Dałoby się zrobić z niego kontener-izotermę z możliwością domontowania agregatu i przerobienia na chłodnie? Nie wiem jak innym, ale mi brakuje kontenery powyżej 12t. International ma zbyt małą ładowność, a zestaw nie raz za dużą by skończyć zlecenie. Ewentualnie jeśli to nie problem to dodać do gry ten samochód w dwóch wersjach, kontener i chłodnia.

 1. a to chłodnia e na chłodniach prawie nikt nie jezdzi lepiej by zrobili jakiś nowy ciągnik siodłowy o lepszych parametrach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>