13 myśli nt. „Prototyp 169 v4

  1. Kangurka Szperacze do zmiany przeciez to wcale w tym miejscu nie pasuje, proponuje dodac szperacze na srodku spojlera jakoś no chyba ze w planach jest tam jakas szybka to jakies inne zabudowane moze czy cos takiego ,
    a kungurka to wogole od tego samochodu jest? uniesc cala do swiatel wyciac polowe gory moze jakos bedzie wygladac czasem mniej nie znaczy gorzej no chyba ze 2 badziew jak do shadowa powstaje:)

  2. Tak swoją drogą widział ktoś 3 osiową naczepę o ładowności 160ton? Udało mi się w necie znaleźć naczepę 14 osiową o ładowności 200ton. Ale żeby 3 osie tyle przewiozły to nie realne.
    Może być my trochę urealnili tą grę co?

  3. Ogólnie rozstaw osi nie realny, gdzie skrętną oś dać na tył? Ogólnie w praktyce wyglądało by to tak, że podczas skręcania, gumy w osiach wleczonych(tych środkowych) były by cały czas dartę… Tak więc ten co to wymyślił powinien się walnąć w głowę….

    • To może przejrzyj się dobrze w realu.. Są już ciężarówki ze skrętnymi tylna osią tylko po to by nie darć aż tak opon. Tak samo w naczepach się pojawiają skrętne koła właśnie tylko po to by nie darć opon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>