24 myśli nt. „S4 – otwarcie

   • a s3 jest zblizony do s2… Jak s4 będzie tak samo łatwy, to tylko przeniesie się tam część graczy z s2 i s3 i będzie bardziej pusto.

    • dokładnie, na tą chwilę nie widzę sensu otwierania kolejnego serwera o tym samym poziomie trudności, chyba że planujecie dużą reklamę i przypływ graczy.

     • Ale robicie problemy przecież nikt wam nie każe tam grać to czemu hejtujecie płacicie za to czy co ?? nie rozumiem was ;D

     • domincio, bo jest mała konkurencja, mało osób gra regularnie, za szybko można sie dorobić. co to jest 120 osób online w godzinach ‚szczytu’?

 1. Ja byłbym za tym żeby było mniej światów a więcej ludzi na każdym ze światów. Bo z tego co widzę to tu konkurencja nie istnieje. A gram już 3 miesiące… Jak chce np. wygrać przetarg to daje max kwote za przetarg a i tak wygram. Wątpie żeby tak było w realnym świecie…

 2. Po co robicie te nowe światy przez to psujecie grę ponieważ gracze się rozdzielają i niedługo będzie tak ze na każdym świecie będzie max 100 osób.
  Moim zdaniem robienie nowych światów jest rzeczą tutaj w ogóle nie pasującą i nie powinno jej tu być!!!!

 3. No z pewnością poziom trudny byłby fajnym rozwiązaniem, w końcu dosyć oryginalną opcją odzwierciedlającą w jakimś stopniu real. :)

 4. Moim zdaniem w tej grze brakuje realizmu.. Np paliwo extra z ok 7 złotych to przesada.. Stawki za km tez duzo za wysokie w porównaniu do normalnego transportu.. Fajny był by serwer na realnych rzeczach.

 5. Speedy prosimy żeby poziom trudności był naprawdę realny i najważniejsze żeby na starcie pierwsze zlecenie nie było za kwotę 15 tys na miłość boską :D

 6. Została wprowadzona bardzo duża ilość utrudnień kosztowych, już teraz gracze nie będą mogli za szybko rozwijać swoich garaży bo rosną ceny, praktycznie wszystkiego. Wcześniej rosnące ceny były wprowadzone albo prawie po 2 latach gry (s2), albo prawie po roku gry (s3) więc teraz wydaje się może że łatwo dalej się gra, mając 200 zestawów, albo i więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>