S0, S1, S2, S3, S4 – nadchodące zmiany

Z przykrością muszę przyznać, że jestem zmuszony do podjęcia następujących kroków.

Światy S2, S3, S4 zostaną objęte masowym czyszczeniem starych kont, będą usuwane tylko konta które nie były aktywne dłużej niż 548 dni (1,5 roku). Na każdym z tych światów jest bardzo duża ilość danych, po których usunięciu gracze którzy dalej tam grają powinni zobaczyć lepsze działanie gry.

Światy S0 i S1 zostaną zamknięte. Niestety nie stać mnie na utrzymanie maszyn dla światów gdzie już nikt nie gra.

12 myśli nt. „S0, S1, S2, S3, S4 – nadchodące zmiany

  1. Dobre posunięcie :)
    Co do usuwania kont, to ja bym dał kryterium rok + 1 miesiąc. Tak by ci, którzy byli zbanowani na rok, mieli miesiąc na zorientowanie się, że ban już minął i czy chcą grać dalej, czy też nie.

  2. A nie można z powrotem otworzyć światów s1 i s0? Na pewno ludzie by chętnie grali, bo są realne samochody. I ogólnie, na kiedy przewidziane jest zamknięcie tych światów?

  3. Fajnie gram od zawsze na s1 kupuje premke a tu zonk koniec mimo zapewnienia ze nigdy nie bedzie zamkniete….. i co w zamian mam rozpoczynac na nowo .Powodzenia .Moze zamknij wszystkie i otworz nowy swiat ??.?

  4. A może zamiast zamykać serwery to zrobić ich fuzję? Było tak kiedyś z OGame. Serwery były pawie puste przez graczy, ale żeby ich nie krzywdzić połączono kilka serwerów w jeden :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>