S0 – zmiany

Wiem, od dawna nawet na s0 nie widać zbyt dużo zmian. Przyznam mało zmieniło się w grze od Waszej strony, od strony wizualnej, czy strony dodatków. Jednak powiem Wam, że silnik zmienił się gruntownie, dokonaliśmy zmian które mamy nadzieję w przyszłości zaowocują większymi możliwościami serwera, na tych samych parametrach, wiemy że serwer „przymulał” kiedyś. Tak więc nie myślcie że siedzimy bezczynnie :).

Co do zmian wizualnych na s0 zostało wprowadzone takie coś:Jak widzimy nick, liczba posiadanych pieniędzy, czeków, reputacja zostały zamienione na linki:
nick – pod tym linkiem znajdziemy dawną zakładkę Profil,
ilość pieniędzy – do tego linku została przeniesiona stara zakładka Statystyki,
ilość czeków – to nowa zakładka pozwalająca na sprawdzenie na co wydaliśmy nasze czeki,
reputacja – także nowość, przedstawiająca zmiany w naszej reputacji.

Zakładka reputacjiZakładka czekówOd kilku tygodni pracujemy także nad serwerem międzynarodowym. Co na nim?
Główna różnica będzie taka, że gracz będzie mógł wybrać sobie kraj następnie miasto z którego chce startować grę, na s0 już testowany właśnie taki tryb, a także tłumaczenie języka, ponieważ jest już tam wgrany język angielski.

To chyba wszystkie zmiany. Co do daty otwarcia tego serwera międzynarodowego, to data bliżej nie znana jednak na pewno w te wakacje.

2 myśli nt. „S0 – zmiany

  1. Pomysły bardzo fajne, aczkolwiek można by jeszcze pomyśleć o rozwijanym menu w miejscu gdzie podany jest aktualny garaż. Moim skromnym zdaniem było by to czytelniejsze i bardziej intuicyjne rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>