S2 – S5: aktualizacja

Dzisiaj została przeprowadzona aktualizacja, głównie poprawki błędów, jakie zostały wykryte dzięki S6.

Ważna sprawą są poziomy technologii, gdy Dział Technologiczny został wprowadzony każda technologia na samym starcie posiadała już 1 poziom, co było błędem, naprawiłem to w tej aktualizacji, więc proszę się nie dziwić że poziomy technologii spadły o 1 poziom.

Pracuję aktualnie nad Drzewem Technologicznym, jednak stare auta pozostają bez zmian, możliwe że dopiero w nowo wprowadzanych dodam Wam silniki do „badania”.

7 myśli nt. „S2 – S5: aktualizacja

  1. Też się zdziwiłem jak włączyłem zobaczyć czy naprawiłeś, a tam lvl niżej ;) dobrze że nadciąga nowe PG i nowe silniki będzie można badać. Przydało by się coś większego, ale max 180t żeby nie zrobić przepaści między beastem i s8400, ale do czasu gdy nowe auta będą wprowadzone kupiłbym beastów 175t z eventu, a badania niech sobie lecą na zapas ;)

  2. A samochody zakupione przy tych zawyżonych poziomach to który będą miały poziom technologiczny? W sumie przydałby się jakiś znacznik, że to auto jest z innego poziomu.

  3. Zauważyłem ze po aktualizacji łatwiej szuka się zleceń i łączenie zleceń nie jest już tak uciążliwe, można połączyć wszystkie zlecenia do tej samej lokalizacji na raz

  4. Samo szukanie jest takie samo ale mam wrażenie ze zlecenia pojawiają się częściej zwłaszcza jak się szuka z konkretnego miasta do konkretnego miasta co zmniejsza konieczność ciągłego odświeżania . Oprócz łączenia zleceń coś jeszcze nowego speedy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>