S4 – spowolnione działanie

Chciałbym przeprosić wszystkich za wolniejsze działanie świata S4, od poniedziałku (pierwszego dnia roboczego) będę zabiegał o jak najszybsze wprowadzenie kolejnych zmian, które pozwolą na utrzymanie jeszcze większej liczby użytkowników.

Nie wiem jeszcze jak szybko da się wprowadzić zmiany, nie zależy to tylko od mnie… Będę starał się aby jak najszybciej.

Postaram się Wam to zrekompensować eventami, jednak dopiero gdy dokonam zmian aby wszystko działało płynnie.

Terminy zleceń zostały już przedłużone.

18 myśli nt. „S4 – spowolnione działanie

  1. Proponowałbym do tego momentu wyłączyć możliwość rejestracji na S4. Widzę że proponowana rejestracja z S4 zmieniła się na S3. Ale może to też uspokoi sytuacje ;)

  2. Jeśli już to TRUDNY lub mega trudny !!! żeby nie było tych zleceń z gwiazdką i ułatwień dzieciaki nie będą tam grać bo im się znudzi jak będą musiały pomyśleć i serwer będzie śmigał optymalnie.

  3. Kiedy na s4 mamy około 400 osób online to na s2 tylko 60.
    Wystarczy zamknąć rejestrację na jakiś czas i niech nowi inną na inne serwery.

  4. W czasie trwania tego spowolnienia kazdy z graczy powinien otrzymac konto premium. Wyslanie kilkudziesieciu kierowcow na urlop, zatankowanie aut, wyslanie w droge skladow a do tego zaplata rachunkow przy tej predkosci schodzi caly dzien. No masakra

  5. To idąc dalej jak dajesz wszystkim premium jako rekompensatę to przedłuż Premium graczom którzy je posiadali o długość spowolnienia aby było dla każdego sprawiedliwie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>