S9 – towar w drodze

Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę na 1 czerwca, w postaci nowego serwera S9.

Świat rusza 1 czerwca o godzinie 12:00, rejestracja jest już otwarta

Świat S9 będzie na zupełnie nowym silniku i nowej marce (Economy World), posiada szersze możliwości rozwoju zawierając transport jak Cargo Tycoon ale także można rozwijać firmę wielotorowo kupując autobusy czy budując fabryki i produkować towary.

Mamy nadzieję, że będzie dla Was wyzwaniem po przez nową mechanikę, staraliśmy się zawrzeć wszystko co najlepsze z Cargo Tycoon, nie zdążyliśmy wykonać wszystkiego, w planach mamy dodanie ciągników siodłowych, naczep, dworców autobusowych aby tworzyć stałe połączenia międzymiastowe i wiele innych rzeczy.

Brakuje niestety obrazków towarów, będą nowe obrazki pojazdów, prosimy się tym nie zniechęcać, będą dodawane systematycznie.

Ps. Warto zarejestrować się na nowym świecie ponieważ w połowie czerwca planowane jest łączenie S100 i S8, przez co światy oba nie będą dostępne na czas łączenia ich, a nie chcemy blokować Wam zabawy.

Link do rejestracji: https://economyworld.online/ jest ona już otwarta, jeśli posiadacie już jedno konto na EW to rejestrujecie się po przez dodanie nowego konta na swojej liście kont.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>