Spedycja – blokada na sabotaże

Została wprowadzona blokada samodzielnego opuszczenia spedycji, na graczy którzy pobrali na spedycję zlecenia z giełdy towarów (Zleceniodawcy – Szukaj zleceń).

Wygląda to tak:

Bez nazwy 10

To jest zakładka „Odejdź ze spedycji”.

 Ten post to ostrzeżenie dla wszystkich którzy może planowali wykonać takie akcje.

Za jakiś czas zostanie wprowadzony także pomysł gracza z ograniczeniem tonażu zleceń (mowa o link) jaki może pobrać poszczególne osoba w spedycji. Po wprowadzeniu tej liczby ograniczającej Administracja nie będzie pomagać spedycjom jeśli jakiś członek spedycji pobierze masę zleceń. Ale to dopiero po wykonaniu „Extra kierowcy” – kolejnego modułu i przewiduję także pewne zmiany w Konkursach Spedycji o czym pojawią się tematy na forum.

2 myśli nt. „Spedycja – blokada na sabotaże

  1. Speedy to jest trochę bez sensu , skoro mam 100 % towaru w drodze to czemu sam nie mogę odejść z spedycji ? przecież aut nie można w żaden sposób zatrzymać , cofnąć , właściciel spedycji się nie loguje , ostatni % towaru dojedzie 16 maja i co teraz mam czekać ?????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>