Spedycja – rezygnacja

Czasami zgłaszają się do nas gracze którzy nie mogą opuścić spedycji z powodu tego, że pobrali pewne zlecenia na spedycji, a potem z jakiś względów nie mogą ich ukończyć, na dodatek właściciel spedycji (i zastępca) jest nieaktywny od długiego czasu i brak z nim kontaktu.

Wychodzimy takim graczom na przeciw i dodajemy zniesienie blokady na pobrane na spedycję zlecenia jeśli właściciel (i zastępca) spedycji jest nieaktywny ponad 7 dni.

Oczywiście jeśli pojawią się jakieś nadużycia że pobierzecie zlecenia sabotujące spedycje – pamiętajcie że w systemie zawsze jest informacja kto i kiedy pobrał zlecenie.

2 myśli nt. „Spedycja – rezygnacja

  1. Speedy.

    Takie rozwiązanie jest nie całkiem dobre……
    lepiej jak będzie się to odbywało poprzez „Administrację” – jak delikwent chce odejść ze spedycji to w przypadku nieaktywności właściciela i zastępcy (niech będzie te 7 dni) musi zgłosić się do administracji która sprawdzi co i jak i dopiero wtedy wypisze „pacjenta”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>