Spedycja – zmiana systemu naliczania wypłat

Forum pomysły graczy

Aktualnie trwają jeszcze testy.

Nowe okno zarządzania stawkami do wypłat dla graczy:

Zmiana systemu płacowego w spedycji

Zmiana systemu płacowego w spedycji 2

Jak widać możemy wybrać czy dyspozytorzy będą mogli zmieniać kwoty za zlecenia, ale także jakie stawki mają otrzymywać członkowie. Podział jak widać jest gwiazdkowy.

Zmiana systemu płacowego w spedycji 3

I trochę zmieniony panel podziału zlecenia.

Dodałem także pomysł z tego tematu:

Forum pomysły graczy

Dotyczący tego, że nasz nick znajduje się na samej górze listy.

17 myśli nt. „Spedycja – zmiana systemu naliczania wypłat

   • Wcinając się w temat . jeżeli wprowadzamy takie poddziały to zadam tylko pytanie , i nie ja pierwszy , gdzie konkretnie rozdzielamy podział procentowy skoro skala podziału kwoty zlecenia zależy od rangi , czyli od tak zwanych gwiazdek, skoro więc , dzielimy procent wynagrodzenia , to na czym polega konkretnie funkcja zastępcy w spedycji ? Jeżeli ten jest tak zwaną ” Prawą ręką właściciela ” to dlaczego nie ma pełnych opcji wpłacania i wypłacania pieniążków ? Przecież to jest nie dorzeczne . Jestem jak najbardziej za podziałem gwiazdkowym , ale jednoznacznie ustalmy też inne rzeczy , nie chodzi mi też tutaj o to , aby przydzielić funkcje zastępcy po to aby pełnił ją tylko na chwile , ale wydaje mi się , że zastępca powinien mieć tak samo pełne prawa jak i założyciel . (Chodzi mi tu o wpłacanie – wypłacanie pieniążków będących obligacjami spedycji) . Pełniąc tą funkcję ustalmy tez jakieś konkretne terminy pełnienia tej funkcji , żeby nie było nie porozumień , t.j niech nie będzie możliwości zmiany tej funkcji przez okres nie wiem, powiedzmy pół roku ale niech to stanowisko ma tak samo pełne prawa jakoby założyciel t.j modyfikacja konta sped. w pełnym wymiarze ( CB , Pieniążki , itp. ) Z Poważaniem
    Łukasz .

    • A mnie się to nie podoba, dając możliwość wypłacania(wpłacania na swoje konto) pieniędzy zastępcy, to dajemy możliwość przerzucania kasy na wszystkie pozostałe konta, czyli to nie wchodzi w grę. To właściciel zakłada spedycję nie zastępca. A spedycja to nie jest organizacja charytatywna żeby dawać pieniądze swoim znajomym.

 1. Speedy, jestem jak najbardziej za ale jeśli wprowadzamy taki podział wynagrodzenia na procenty to dodaj możliwość wypłacenia 110% za zlecenie lub opcję wypłaty pieniędzy z konta spedycji dla pozostałych graczy (wypłaty z konta pozostałym graczom będzie mógł dokonać tylko i wyłącznie właściciel spedycji).

  • Ja myślę, że wystarczy to że jest 100% i mniej, ponieważ może się zdarzyć tak, że pojawi się jakaś kara i wtedy z czegoś potrzeba pokryć te straty.

   • kara np. za odrzucenie zlecenia lub nieterminowe jego wykonanie? Owszem ale to wtedy właściciel pokombinuje co zrobić. Skoro był na tyle bogaty żeby założyć własną spedycję to na pewno może pokryć jakieś straty. A możliwość chociażby wypłaty z konta spedycji dla innych graczy na pewno by się przydała.

   • teraz w kazdej chwili moge wyplacic cala kase ze spedycji i na kare tez braknie :-) uwarzam ze zastepca jako faktycznie zastepca powinien miec mozliwosc wyplaty z konta spedycyjnego ;-)

 2. Witaj
  Oczywiscie jestem za spedycja MUSI zaraiac. nie mozna wyplacac 100% I WIECEJ.
  Nie wiem w jakim swiecie zyjecie i nie rozumie sensu porowadzenia spedycji jezeli nie pobiera sie kwoty za jej prowadzenie. Malo kto chyba rozumie, na jakiej zasadzie prowadzi sie spedycje. Chyba ze spedycja ma 4 osoby i male zlecenia. Spedycja musi miec kase na bierzace wyplaty. Nie wystarcza wlata wlasna 30.0000.0000.
  chyba ze ktos bierze malutkie zlecenia i jest sam. prosty przyklad. Jezeli biore na spedycje 3 zlecnia po 20.000.000 to juz jest 60.000.000 pieniadze dostane za zlecenie po zrobieniu calego zlecenia wiec potrzebuje najpierw 60.000.000 zeby wyplacic firma za zlecenia a poteim dopiero dostane kase ja za zlecenia. wiec chyba rachunek jest prosty skad wziasc drugie 30.000.000. nie rozumie spedycji ktore wyplacja 100% za zlecenia. No ale nie moja sprawa kazdy ma swoja polityke. Super ze to jest ulatwi to prace dyspozytora ktorzy naliczaja. Nie wiem czy potrebny jest system gwiazdek, ale okaze sie w trakcje gry.

  • Zazwyczaj właściciel spedycji wpłaca kasę na konto spedycyjne aby bylo na wypłaty, Ta kasa jest caly czas w obrocie. Nie oczekuj od wlaściciela spedycji ktora ma 100 czy tam trochę wiecej zestawów na kasę bo sam na siebie nie ma a jeszcze na kogoś ma miec? Tutaj moim zdaniem tacy gracze robią wielki bład. Juz lepiej jeździć u kogoś i potem z wiekszym toborem i gotówką zacząć zabawę u siebie.

  • Ale wielu na pewno wprowadziłoby ofertę promocyjną dla młodych typu przez pierwszy tydzień 110% za zlecenia. Nadwyżka mogłaby zostać ściągnięta od 5 gwiazdkowych kierowców (im ustawić 90%) i 4 gwiazdkowych i już spedycja zarabia:)

   • 110% za zlecenie? a może tak 200 czy 1000%? …

    Teraz przecież mozna wpłacać kasę na spedycję wiec to nie problem chyba miec tą kase. Chyba nikt nie jest aż tak skąpy.

 3. Pomysł z wprowadzeniem przyznawania procentowego wynagrodzenia za zlecenia spedycyjne jest dobry. Jednak lepsza by była opcja wprowadzenia w górnej części przydzielania zlecenia rozwijalnej opcji z możliwością wyboru procentowej wypłaty ( dajmy na to co 5%) oraz możliwość manipulowania wypłatą w granicach międzyprocentowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>