Spedycja – zmiany

Aktualnie na s0 są testowane dwie nowe funkcje – zastępcy i skarbnika.

Główne zmiany jakie zaszły to te dwie nowe funkcję i dodanie nowych opcji do konta spedycyjnego.

Od wgrania tego dodatku wszystkie rozliczenia dotyczące wykonanych zleceń, całych jak i tych danych graczom będą odbywały się z konta spedycyjnego. Mianowicie jeśli jakiś gracz wykona swoje zlecenie, to pieniądze nie będą pobierane z prywatnego konta właściciela spedycji, a właśnie z tego konta. Co więcej nawet właściciel spedycji będzie wypłacał sobie pieniądze. Jako zapłatę za wykonane zlecenia. Jeśli spedycja wykona całe zlecenie, pieniądze za nie wpłyną na konto spedycyjne a nie na prywatne konto właściciela.

Skarbnik i zastępca mogą także wypłacać pieniądze za wykonane zlecenia przez graczy o ile są pieniądze na koncie spedycyjnym.

Zastępca posiada dodatkowe funkcje takie jak:

 • przyjmowanie nowych graczy,
 • zmiany tekstów spedycyjnych,
 • zmiany awataru,
 • możliwość brania zleceń,
 • możliwość podziału zleceń,
 • przyznawanie rang graczom,

Ważną rzeczą jest to, że zastępca w spedycji może być tylko jeden.

27 myśli nt. „Spedycja – zmiany

 1. Obecnie na konto spedycji można dobrowolnie wpłacać gotówkę i czeki. Czy to też będzie szło do tego samego wspólnego worka z kasą?

 2. A zastępca będzie miał możliwość zabrania zlecenia jeśli gracz jest nieaktywny a zostało już mało czasu do końca terminu?

 3. A ja sie z innej beczki zapytam bo mnie to interesuje. Sa spedycje, gdzie wlasciciel nie placi gracza 100% za zlecenie tylko powiedzmy te 10-20% zostawia dla siebie. Jak rozumiem za wykonane zlecenie kasa bedzie trafiala na konto spedycyjne, a wiec czy wlasciciel w tym momencie bedzie mial dostep do tej kasy czy to zostanie tam jako nadwyzka powiedzmy na poczet kar, ewentualnie zacznie placic 100% bo i tak juz nie zarobi dla siebie.

 4. jesli juz powstaje konto spedycyjne to mysle ze powinno do niego zostac dodane mozliwosc zaciagania kredytu w banku, jednak nie kazda spedycja ma mld na koncie zeby placic, a wiadomo nie kazdy bedzie czekal zanim kazdy skonczy zlecke

 5. Pingback: S2, S3 – wgranie aktualizacji dotyczącej spedycji | Blog CargoTycoon

 6. Chyba coś nie tak jest z tymi płatnościami, bo u mnie jest tak że muszę wejść w Spedycja-> zarządzaj zleceniami-> wypłacić kasę i dopiero ona się pokazuje na koncie spedycyjnym i też nie cała bo zostają niekiedy 2 – 3 zlecenia nie wypłacone. Wg. mnie to powinno być tak, że kasa za wykonane zlecenie od razu wpływa na konto spedycyjne…

  • No jeśli zlecenie jest wykonane nieterminowo, to wtedy z wygrodzenia poobierana jest kara, więc zabraknie dla wszystkich na wypłaty. Wcześniej to było niewidoczne, bo cała karę otrzymywał właściciel, teraz wszyscy są ją obarczani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>