Kilka zmian

Zmiany
- zostaną usunięte czeki za logowanie,
- nie będzie możliwości sprzedaży darmowych kart platynowych za czeki.

Zmiany są wprowadzane ponieważ ostatnimi czasy gracze skarżą się na gorsze działanie serwerów i proponowali podnieść cenę za Konto Premium, jednakże nie chcemy tego robić i nie zamierzamy, wolimy aby więcej osób je zakupiło, szczególnie że teraz wystarczy 25 zł przelewem i będziemy je posiadać na 3 miesiące.

4 myśli nt. „Kilka zmian

 1. Zamieniasz „marchewkę” na „kijek” :( Wcale to nie musi zwiększyć liczby kupujących premium. A jeśli chcesz odciążyć serwery to zmniejsz liczbę miast, zmniejsz liczbę pojazdów albo i nawet liczbę graczy ma serwer. Dlaczego zawsze wybierasz najgorsze rozwiązanie?

  • Jak mogę zmniejszyć liczbę miast skoro ludzie maja już pobudowane?
   Liczbę pojazdów już zmniejszyłem, ale okazało się, że ludzie nie chcą korzystać z Konwojów.

   A jak zmniejszyć liczbę graczy? Bo tego nie wiem.
   Chyba, że chodzi o usunięcie starych kont co już ma powoli miejsce, ale to wciąż mało dało, bo tę operację wykonałem już na s2 i okazało się że stare konta, mało używane nie posiadają faktycznie dużo danych.

   Proszę poczytać teraz komentarze na CB, że skarżą się głównie te osoby które nie wykupowały premium, tylko ciułały przez co wciąż stare serwery są obciążone a mało kto na nich płaci… Wczoraj sprawdziłem parę osób które się żaliło, że teraz nie będą mogli wymienić kart i nie będą mieli na premium, a ostatni zakup sms był w wrześniu za 5 zł, a posiadał KP, mimo że nie kupował sms/przelewów, więc … skąd ja mam wziąć pieniążki ? To moja wina, bo było tego za dużo:
   - czeki za logowanie,
   - czeki za karty,
   - prezent choinkowy, a tego chciałbym dawać więcej na inne dni.
   - darmowy dzień premium po tym jak nie zakupisz KP przez 14 dni, pojawia się na koncie darmowy dzień premium,
   - darmowe premium dla graczy powracających, czyli dla takich co nie grali parę miesięcy, wtedy włącza się im premium na kilka dni,
   Te dwie opcja zostały a pewnie nawet o nich nie wiecie…

   To co się dzieje to nie jest coś co „chcę zrobić” to jest coś co „muszę zrobić” chyba że ktoś ma zamiar opłacać regularnie za mnie serwer na którym stoi gra. Mam nadzieję, że wyjaśniłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>