Systemy reflinkowe

Wprowadziliśmy dziś do gry ponownie systemy reflinkowe.

Na czym polegają?
W zakładce PROFIL(kliknij na swój nick) macie dostępne pole „Mój banner reklamowy” tam wybrać można z 3 rodzajów:
1. Bezpośredni link do rozdawania np. na gg, czy innych komunikatorach.
2. Kod html, to najczęściej przydaje się gdy ktoś posiada własną stronę, blog.
3. Kod bbcode, to pole zawiera treść jaką można umieścić automatycznie na różnego rodzaju forach, które obsługują właśnie ten język.

Pola 2 i 3 są to pola, które po wklejeniu ukażą obraz wielkości: 151px wysokości, 450px szerokości, pokazany nad tymi kodami.

Jakie korzyści są przewidziane dla graczy?
A więc jeśli ktoś zarejestruje się z naszego reflinku to wtedy w systemie zostaje zapisany jako nasz gracz polecony. Teraz gdy ten gracz polecony osiągnie pierwszą gwiazdkę, my otrzymujemy nagrodę w postaci 10 czeków, na nasze konto, sytuacja powtarza się przy każdej zdobytej gwiazdce, jednak jest to jednorazowa czynność przy każdym „pierwszym” zdobyciu gwiazdki. Więc jeśli gracz straci gwiazdkę zdobędzie ją ponownie nie otrzymamy za niego czeków.

Cennik czekowy:
1G – 10 czeki,
2G – 25 czeków,
3G – 100 czeków,
4G – 200 czeków,
5G – 400 czeków.

Systemy dostępne na s2 i s3.

Uwaga!! Wszystkie nadużycia będą nagradzane kasacją konta.

35 myśli nt. „Systemy reflinkowe

  1. Bardzo fajna gra ale… na początku zbyt się dłuży a pozniej niestety za dużo na głowie i jest to nie do ogarnięcia. ale jesli masz czas i jesteś cierpliwy polecam w 100%

  2. A mam pytanie, czemu w grze nie zrobicie możliwości kupna taksówki oraz wysyłanie ich z ludźmi po mieście czy gdzieś lub autokarów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>