Trochę zmian i planów

Zmiany:

 1. Od tego miesiąca konkursy będą odbywać się tylko w jednej serii (teraz były dwie serie, czyli co dwa tygodnie był ten sam konkurs).
 2. Ilość towaru w konkursach wraca do poprzednich wartości czyli 25 000 kg na miejsce garażowe, bez dodatkowego mnożnika dla PG.

Co do planowanych nowości:

 1. Nowy typ konkursu – „Tylko PG”,
 2. Nowa opcja w konkursach – „Ładowność 130%” (podany tu procent jest przypadkowy, równie dobrze może być 150%), rozważam podział konkursów względem ilości miejsc garażowych graczy, ma to działać na zasadzie opcji, którą można dołączyć do każdego konkursu (jak minimalna ilość zestawów)
 3. Nowe nagrody do konkursów, a dokładnie mówią będzie można wygrać poziom do Siedziby spedycji, lub któregoś z jej działów.
 4. Multi zakup samochodów i naczep do wielu garaży.

Taka też będzie kolejność wykonywanych nowości.

Proszę nie obawiać się że każdy świat otrzyma takie konkursy, tylko te będą miały które wyrażą zapotrzebowanie.

19 myśli nt. „Trochę zmian i planów

 1. a co z nowym samochodem?? co z wymiana kart za logowanie na wartościowsze? czemu są wprowadzane nowe pomysły jak stare „obiecywane” pomysły nie sa zrealizowane??

  • Bo niestety ale są pomysły które gracze potrzebują „na teraz”. Nie mogę pozwolić żeby pewna część graczy nie mogła rywalizować w konkursach bo „gra nie pozwala”, a na taką wymianę kart jest mniejsze zapotrzebowanie, a zwłoka mniej zaszkodzi graczom. Proszę o zrozumienie mojej osoby.

 2. Nowy typ konkursu – „Tylko PG”, jezeli bedzie wprowadzony to mozemy liczyc ze bedzie na stale czy tylko na probe na s6 tez bedzie czy tylko wybrane swiaty

 3. czekamy, czekamy. to odnośnie konkursów, a co dla tych którym mało garaży i którzy chcą dalej rozwijać swoją firmę transportową. A może kolejny dział do rozbudowy? + jakieś wymogi np 200 garaży i można pobudować port lotniczy w stolicy ( za ciężką kasę) i otworzyć filię na innym kontynencie ? Ale to pewnie za dużo wypiłem :)))

 4. Czyli znowu mało towaru będzie dla spedycji mających większości PG. Biorąc to pod uwagę bedzie też mniejszy zarobek. Więc jak mamy zarobić na robudowę technologi w spedycji? Juz teraz na wyższe lvl. potrzebne są duże sumy. A redukując tonaż i ilośc konkursów automatycznie zabierasz możliwość zarobków. Sama progresja też nie wystarcza. Poza spedycją każdy też się próbuje rozwijać.

 5. a po co komu nowy rodzaj konkursu?? przecież jak speda wozi tylko pg to w proporcjonalnym i tak dostaje tylko pg. wielokrotnie wygraliśmy mając tylko pg konkurs proporcjonalny, wystarczy tylko zacząć mysleć a nie na oślep puszczać samochody:) w zamian proponuje wprowadzić nowy samochód bo od stycznia już był pokazywany i go nadal nie ma

 6. Cześć, przydałaby się również opcja zakupu wielu pozycji z komisu na raz bo obecnie trzeba każdą pozycję z osobna klikać… :/
  Poza tym dawno nie widziałem aukcji od windykatora czy one jeszcze istnieją?

 7. a może zwiększymy ta karę do 2000
  jak podejmujesz sie zlecenia to wykonuj je w terminie terminy sa długie a jak masz problem z terminem bież mniejsze zlecenia czy to takie trudne??

 8. speedy z 10 razy czytałem liste i nie widze tam nic o paliwie a zakup aut jest ……..

  czyzbys brał przykład z banków i ubezpieczalni … mały druk i siedem gwiazdem …..

  nie gniweaj sie ale z tym paliwem to było akceptowalnie a zakup aut i naczep to porażka przy 20 garażach a nawet nie myslę co będzie przy 100

 9. OK skoro tam był jakiś błąd to inna sprawa

  chociaż ja nie odczułem prawie żadnych niedogodności z paliwem poza uwaga o krórej pisałem na forum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>