Zlecenie powrotne

Forum pomysły graczy

Pomysł ten był zgłaszany przez Was od długiego czasu, wreszcie jednak udało się go wykonać.

Zlecenie powrotne

Jak widać przy zleceniu na stronie głównej pojawił się nowy link, gdzie możemy nakazać naszym kierowcom aby zabrali jakieś zlecenie powrotne. Warunkiem jest posiadanie posiadanie 4 gwiazdek przez co najmniej jednego kierowcę z obsady.

Zlecenie powrotne 2

Następnie mamy do wyboru dwie opcje:

 • Zlecenia – czyli jest to pobranie nowego zlecenia z giełdy (Zakładka zlecenia),
 • Dyspozytornia – zabranie jednego z naszych zleceń jakie posiadamy w garażu docelowym,

Zlecenie powrotne 3

Jak widać udało nam się przypisać powrotne zlecenie, link w tym zdarzeniu zniknął. Co świadczy o wzięciu zlecenia powrotnego.

Ps. Aktualnie prowadzone są testy tego dodatku

18 myśli nt. „Zlecenie powrotne

 1. Tylko jakie jest prawdopodobieństwo znalezienia zlecenia z docelowego do startowego to może być godzina odświeżania nim się trafi.
  No i chyba potrzebne będzie multi bo klikać do 10 000 tys pojedynczo to na emeryturze dopiero bym mógł :D
  Przy zleceniu w dyspozytorni to powinno być i dotyczyć wszystkich aut które je wykonują. Żeby zdecydować jednorazowo że mają nie wracać na pusto.

  • Te zlecenia „nowe” co się pojawiają to są te same co w zakładce „Zlecenia”, tylko na konkretną trasę powrotu naszego samochodu, czyli trzeba się „ścigać” z innymi graczami.
   Multi? Nie przewiduję robienia do tego kolejnego multi.

 2. witam

  wyslalem wlasnie autko w trase z wroclawia do opola, obaj kierowcy maja po 4 gwiadki i nie pokazalo mi na stronie glownej tej zakladki o szukaniu ladunku powrotnego.

 3. no przecież jest napisane jak wół: „Ps. Aktualnie prowadzone są testy tego dodatku”… A wszystko od zawsze jest testowane na S0 czyli świecie testowym…

 4. Pingback: S2 – zlecenia powrotne włączone | Blog CargoTycoon

 5. Pingback: S3, S4 – zlecenia powrotne włączone | Blog CargoTycoon

 6. oki a sytuacja – kliknalem nie to zlecenie co chcialem (wieksza ilosc do zabrania niz moze zabrac auto) co wtedy?? jak ewentualnie sie z tego wycofac lub co robic by samochod dostarczyl calosc??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>