12 myśli nt. „Zmiana barw naczep po zakupie.

  • „Coś nowego” łatwo siedzieć na tyłku w domu i czekać aż inni coś zrobią, nawet nie masz odwagi podpisać się a narzekasz jak byś miał powód. Jest to coś nowego, mało tego jest to coś na co wielu graczy czekało, więc skończ się czepiać i może zrób własną grę gdzie co tydzień będziesz mógł wrzucać „coś nowego”.

   Nareszcie długo obiecane przemalowanie naczep, teraz ino czekać aż trafi do pakietu jaki „kiedyś” ma być wprowadzony na normalne światy…

   • Szczerze? Wolałbym żeby w końcu przestało tak mulić (wczoraj było tragicznie w pewnych momentach), a nie jakieś pierdoły typu malowanie naczep… Już nawet nie będę mówił o multi przydzielaniu itp – obejdzie się, aby tylko normalnie chodziło – bo tak ogarniecie 120 nowych aut zajmuje grubo ponad 20 minut jak zacznie przymulać, lub 6 minut jak chodzi pięknie (a na taką chwile ciężko trafić).

    • Ano z tym się nie kłócę, mulenie ostatnio staje się strasznie wkurzające. Zwłaszcza gdy auto rzekomo już powróciło ale o wysłaniu go dalej można pomarzyć bo „samochód wykonuje zlecenie”. Niestety, mowa tu o dodatkach jakie są wprowadzane na serwer testowy, trochę się tego już nazbierało i kiedyś wprowadzone to będzie na resztę serwerów. Pytanie tylko nasuwa się jedno, czy te „nowości” nie zamulą serwery jeszcze bardziej. Nie wiem czy ma to coś wspólnego, ale odkąd na testowym wprowadzono nowy system wysłań, na s3 auta zawieszają się na powrotach z tras. Normą jest czekanie po 20-30 sekund aż serwer przeliczy i udostępni zestaw który powrócił, ale zdarzają się i nawet 2-3 minutowe zwiechy.

 1. ja bym proponował systematyczne wprowadzanie nowych funkcji na serwery dalsze niż s0. bo na razie to dużo nowości jest na blogu, a w grze nic się nie zmienia. mam nadzieję, że nie będę musiał na nie czekać do października.

 2. a i jeszcze jedno. przez pewien czas speedy prowadziłeś fajnie ‚strone z nowościami’ (chodzi mi tutaj o stronę, która pokazuje się po zalogowaniu na konto). nowe funkcje, nowe samochody, nowe silniki wszystko elegancko i nagle JEB, koniec, umarło śmiercią naturalną. czemu?

  • Strony po zalogowaniu, są uzupełniane o zmiany jakie zostały wprowadzone, na danym świecie. A że ostatnio są zmiany tylko na S0,( jest to związane z wieloma czynnikami) to to tamte strony są puste ostatnio, a raczej bez informacji o nowościach.

   • był nowy samochód, i inne drobnostki, jakby ci się chciało to byś pisał o tym. w ogóle uważam, że ten blog jest zbędny. ja bym wszystkie nowinki zamieszczał w „niusach” i odsyłał komentujących do forum.

 3. Osobiście uważam, że opcja malowania naczep np. u mnie się przyda wszystkie auta i naczepy staram się mieć w jednym malowaniu ale możliwe jest to tylko gdy zakup dokonany był u dealera a gdy w komisie to już była lipa. Wiadomo nie jest to strasznie ważne i potrzebne ale dla mnie wygląda to ciekawiej.
  PZDR G R

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>