Garaże Konwojowe i Konwoje

Chciałbym zakomunikować, że wraz z wprowadzeniem nowej opcji wysyłania Konwojów zostanie wprowadzona blokada, dotycząca tego, że nie będzie można wysłać Konwoju ze zwykłego garażu.

Więc jeśli ktoś nie chce przykrej niespodzianki, to już teraz proszę dokonywać „przejazdów” Konwojami do Garaży Konwojowych.

Blokada nie będzie wprowadzona w październiku. Po 1 listopada należy spodziewać się jej każdego dnia.

36 myśli nt. „Garaże Konwojowe i Konwoje

 1. Hmm, konwoje miały odciążyć serwer. Nie ma chyba znaczenia czy stoją w jednym mieście czy każdy jest gdzie indziej. I tak nie można ich więcej kupić niż garaży konwojowych w posiadaniu. To w końcu też auto i dlaczego nie można robić przerzutów.
  Pewnie jest obawa o oszukiwanie w konkursach. No niestety trochę adrenaliny się przyda :) (żart) w takim układzie podejrzewam, że większość ‚konwojowców’ po prostu konkursy oleje.

  Pozdro

 2. kolejna zmiana – pomysł który nagle wpadł do głowy? może tak pomyślec troche do przodu. Dla mnie to akurat duży problem bo akurat resztki wywoziły garaże docelowe które nie są konwojowymi. Niby teraz mam to zmieniać?

 3. Jestem na nie! Ta opcja i tak niedziała, to już lepiej aby nie było konwojów!
  Ps. Jak po raz kolejny będzie w tym kierunku jakaś zmiana będę żądał wysokiego odszkodowania!

  • Konkursy na każdym świecie są inne a pojawią się kolejne – nie jest możliwe aby odbyło się to bez konkursu.

   Więc jeśli ktoś korzystał z tej opcji powinien być świadomy (szczególnie że były rozmowy na forum), że po zmianach może stać się to także podczas konkursu. Gracze bez Konwojów nie mogli korzystać z tej opcji. Więc to nie gracz z Konwojem jest poszkodowany.

   Dodam Wam termin zapasu abyście spali spokojnie :)

 4. wszystko pięknie, ale nstąpi to w tej chwili, a konwoje mam w trasie, a mam kilka szstuk konwoje + 30km/h i co przepadają? to proszę dopisac date od kiedy zostanie to wprowadzone i każdy bedzie wiedział na kiedy musi byc gotowy

 5. Pomysł całkowicie nietrafiony! to jest moje zdanie, admin może się z nim nie zgadzać ale jest demokracja i każdy może wyrazić swoją opinię! Posiadanie konwoju to w pewien sposób wynagrodzenie za czas poświęcony na grę więc dlaczego nie mogą w pewien sposób pomagać i ułatwiać grę??? Zwłaszcza że w miarę rozwoju trzeba poświęcać coraz więcej czasu na gre. Konwoje miały ułatwić grę, a wracamy do punktu sprzed kilku miesięcy :( zamiast się rozwijać to się cofamy….

  • Jak pisałem Panu w Fax’ie wynagrodzeniem za czas poświęcony w grze jest powiększona ładowność Konwoju i całe zarządzanie Konwojem, kierowcy, mechanik, czemu nie mówicie o innych rzeczach jakie zyskujecie przy Konwoju?

 6. Czy w ostatnim czasie można powiedzieć, że ta gra była sprawiedliwa? Przez te wszystkie zmiany rankingi to historia, teraz jeszcze doszły zmiany ładowności magazynów więc w magazynach też się rankingi zmienią, a jeżeli ,,sprawiedliwość,, Wiąże się z konkursami to zablokować całkowicie konwoje do konkursów i tyle. Ta zmiana według mnie nie pomoże, po za tym konwoje są ogólnodostępne więc każdy może nieć konwoje gdzie chce

 7. Bardzo dobra i sprawiedliwa zmiana. Bez takiej jedyną słuszną zmianą byłoby modyfikowanie zasad działania konkursów:
  - konkursy tylko konwojowe,
  - konkursy tylko niekonwojowe

  Pozdrawiam!

 8. Moim zdaniem blokada jest bez sensu dzieki temu mozna bylo zaoszczedzic mnostwo czasu nie mowiac juz o wysylaniu ale i dojezdzie do miasta po towar. teraz gdy bede chcial wyslac konwoj z kazdego garazu znow bede na tym godziny tracil a tak bralem 3 zlecenia po 500k w 1 garazu i wio a teraz znow klikac po 16k towaru na garaz jestem stanowczo na nie ze wzgledu na strate czasu

  • Dalej będzie mógł Pan brać zlecenia do jednego garażu i z niego wysyłać, dzięki zakładce multi wysyłania Konwojów, ale teraz będzie doliczany dojazd Konwojem bo to było sprzeczna z zasadami logiki. Jak w Garażu trzymaliśmy np 5 Konwojów co daje ładowność 500 aut w jednych Garażu co łamało tę zasadę.

 9. Tak czytam i czytam co tu piszecie, czy zmiana jest dobra ? Hm na pewno słuszna bo w konkursach troszkę szanse się wyrównają, np. s6 aktualny konkurs wszystkie konwoje mam w jednym garażu i wysyłam z towarem a ktoś kto nie ma konwoii lub takiej ilości jak ja traci cenny czas na dojazd a ja nie i to niesprawiedliwe. A jak mówimy już o wyrównaniu szans to powinno się zablokować „przyśpieszanie za czeki” podczas konkursu, bo to jest równie niesprawiedliwe jak konwoje w jednym garażu nie każdego stać aby przyśpieszyć auta (czy to się opłaca to inna strona medalu).

 10. Witam,

  W swoim imieniu i zapewne innych proszę o informacje kiedy to się odbędzie. Jednocześnie z racji święta i dłuższego weekendu proszę o odsunięcie tego w czasie od 1.11. By wszyscy i wszystko na spokojnie wróciło do „normalnego” stanu.

 11. siamandero wszystkim no i nadeszła ta chwila w której konwój stracił przewage nad setka zwykłych zestawów skoro nie mozna wysłac konwoju ze zleceniem ze zwykłego garazu ta jaki sens ma trzymanie konwoju skoro nie mozesz w pełni wykozystac tego potencjału skoro to taki nie sprawiedliwe to wysłanie 100 zestawów jest po sto kroc bardziej nie sprawiedliwe w stosunku do konwoju .skoro zwykłe zestawy mozna wysyłac z dowolnego garazu do dowolnego garazu to poco konwój z blokada ja za takie konwoje dziekuje i to serdecznie wracam na 100 zestawów w garazu .własnie idea odciazenia serwerów padła jak dla mnie pozdrawiam serdecznie

 12. Speedy – prosze bardzo. Eiko Ghost ladownosc 24600kg. Gram na s4 wiec moge miec 150aut w garazu co daje laczna ladownosc 3 690 000. Najlepszy konwoj Huraganow po wszystkich ulepszeniach, czekaniu i wydanej kasie to 3 563 600. Jak sadzisz – kto na to pojdzie? Jak chcesz by ludzie zmieniali to daj zachete – niech najlepszy konwoj Huraganow ma co najmniej 3 750 000 – inaczej watpie by zadzialalo.

 13. speedy – problem w tym ze nie maja wiekszej ladownosci. Latwosc obslugi – tu bez dyskusji. Ale ladownosc spada. Ludzie maja konvertici po 28k co daje 4 200 000kg a najlepszy z najlepszych konwojow to 4 174 500. Porownywalnie lecz – mimo wszystko – nizej. Zdaje sobie sprawe ze konwoj ulatwia zarzadzanie i w znacznym stopniu odciaza serwer. Ale argument ladownosci nie wytrzymuje proby faktow. :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>