23 myśli nt. „Wysyłanie Konwojów

 1. mi sie wydaje, że opcja zaznacz wszystkie konwoje tez duzo ułatwi gre, mi ułatwi.. :)
  przy okazji zglosze drobny błąd:
  kupujac majesta, i wybierajac np. światła – mamy 2x wer.2
  we wzorach – nie ma za to wer 6
  tzn. jest wer5 i od razu wer 7
  no chyba ze to furtka na nowe wzory w przyszłosci

 2. przed chwilą wysłałem 40 konwojów , na stronie główna pokazuje , że wszystkie 40 szt. wracają do tego samego garażu mają tą samą trasę i nie mogę im przydzielić zleceń powrotnych

 3. Speedy, ja i koleżanka mamy serdeczną prrośbę. Nic już nie tykaj przy tej opcji. Wystarczyła chwila pracy koncepcyjnej, nie całe dwie godziny prac ręcznych i już mamy pięknie posortowane konwoje do wysyłki.

  Pozdrawiamy :-)

 4. Na s3 jest problem jeśli z listy dostępnych pojazdów konwojowych chcę wysłać tylko część. Nie wyjeżdża, żaden. Przy zaznaczeniu wszystkich nie ma problemu i wyjeżdżają.

  • Niestety to nie ma znaczenia ile Pan zaznaczy, musiał Pan coś źle zrobić.

   W razie problemów z jakimś autem, strona „wraca na główną”, ale to im więcej Pan aut zaznaczy to wtedy większa szansa na wystąpienie tego problemu (nie mniej aut).

 5. blokada nie działa , auta nie wiadomo gdzie wracają , 80 zestawów wraca na 2 garaże , przez pomyłkę pobrałem zlecenie i chcąc je wysłać konwojem nie pokazało aut , musiałem wszystko wysłać zwykłymi zestawami , ale mniejsza z tym co z tymi 80 autami gdzie one dojadą . czemu nie mogę ustawić im powrotów ( 5 gwiazdek )

 6. Witam.

  Jest może konkretna data kiedy opcja wejdzie na s6? Konwoje rozesłane do swoich garaży a wracamy do etapu ‚konta bez premki’ gdzie każde auto trzeba wysyłać osobno :)

 7. Taka mała uwaga do tej opcji bo te konwoje są poszeregowane według nr rejestraci a moim zdaniem powinny być poszeregowane wg państw ewentualnie wg odlegości od garażu z którego wysyłamy towar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>