Komis – zmiany czasu i technologii

W komisie kolejne zmiany:

1. Czas po którym możemy wstawić nasze auto do komisu od momentu zakupu zmienia się z 14 dni na 7 dni.

2. Z komisu będzie można od dzisiaj kupić samochody nawet nie posiadając odpowiedniej technologii, samochody które wymagają co najwyżej 9 poziomu technologii będzie można zakupić w komisie nie posiadając przez gracza tego poziomu. Dzięki czemu gracze którzy nie posiadają technologii będą mogli kupić samochody od innych graczy.

3. Z komisu będzie można kupić samochody których technologia jest o 2 poziomy większa niż posiadana, czyli jeśli posiadam wszystkie technologie na poziomie 11, to będę mógł kupić samochody które mają nawet wymagania na 13 poziom.

Ps. na świecie s8 zmiany te pojawią się za jakiś czas.

4 myśli nt. „Komis – zmiany czasu i technologii

 1. Siemanko.podnieście poziom zakupu w komisie Aut bez technologi chociaż do 15 stego poziomu.Bo zaczyna się tu robić monotonia.Geam już 4 lata a marnie mi idzie.Nawet nowym to pomoże skrzydełka rozwinąć.Sam zaczynałem kiedyś i ciężko było się rozwinąć.To byłby chojny i zachęcający gest,@Speedy.Pozdrawiam.

  • No to już pojechałeś po całości. Może niech nowy od razu konwojowe wozy sobie kupi jak tylko zarobi jakieś normalne pieniądze?
   pomyśl trochę nad kolejną bzdurą pomysłu. Jak ma ktoś kupić poziom aut 15 lvl, jak nie ma kasy na badania czy rozbudowę floty.
   Wystarczy tych udziwnień po zmianach, serwery już i tak się wieszają. Ceny poszły w górę aut nowych, badań w dół. Ale zarobki za zlecenia zostały na tym samym poziomie. Tu chyba coś jest nie tak.

  • jjak dla mnie ten 15 poziom to tez przegiecie… odswiezylem sie na s100 po paru latach od porzucenia s6, a konto na poziomie marnym. jak zwykle na poczatku pieniedzy brak (szczegolnie ze jak pare lat gralem to nie wiedzialem co robic) ale sobie radze. wiec da sie przy obecnych zmianach. sa imho wystarczajace.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>