Kierowcy – zmiany pensji

Po 19.10.2020 planowane są zmiany dotyczące pensji kierowców, mianowicie nie może być tak że niektórzy gracze płacą 100 zł swoim kierowcom którzy maja najwyższe możliwe umiejętności w grze.

Zmiany jakie planujemy to możliwość ogłoszenia odmowy wyjazdu ze zleceniem przez kierowcę w momencie próby wysłania go ze zleceniem jeśli ten będzie zarabiał za mało.

Kierowcy:
Duża gwiazdka - muszą zarabiać co najmniej 500zł
4 gwiazdki – muszą zarabiać co najmniej 400zł
3 gwiazdki – muszą zarabiać co najmniej 300zł
2 gwiazdki – muszą zarabiać co najmniej 200zł
1 gwiazdki – muszą zarabiać co najmniej 100zł

18 myśli nt. „Kierowcy – zmiany pensji

 1. Super Speedy, to w zamian moze daj szkolenie do 5g. Zabieranie i utrudnianie gry , latwo wychodzi :). Tak samo jak chca zarabiac godnie kierowcy tak samo chca sie szkolic.

 2. A nie lepiej żeby mało zarabiający kierowcy dużo szybciej tracili morale i jeździli wolniej? Wiem pewnie w kodzie gry więcej roboty ale moim zdaniem lepsze rozwiązanie.

 3. Nie zgadzam się
  To przecież pracodawca wyznacza pensje dla kierowców.
  Poza tym stawki wyżej są absurdalne – chciałbym zarabiać te 500 zł dziennie.
  Zmniejsz stawki co najmniej o połowę.

  • Ale Państwo ustala np. pensje minimalną ;)

   Możemy to zrobić w sposób jak gracze opisują ukryć to szybkim spadkiem morale, albo np. przy wysyłaniu auta obniżać morale jeśli pensja jest za mało co przełoży się wprost na prędkość

 4. i po co tak na siłę zmuszać do płacenia.
  Lepiej by było żeby kierowcy którzy mało zarabiają , szybciej się męczyli, wolniej jeździli, szybciej samochody by się psuły.

 5. Trochę nie rozumiem obecnie kierowca zarabia 25 dziennie x 30 dni daje to miesięcznie 750 trochę mało ale minimum 500 dziennie x 30 dni = 15 000 czy to nie za duża podwyżka

  • Hmm faktycznie może po prostu ograniczyć morale takim kierowcom wtedy załapią się i Ci którzy są w garażach, albo dać możliwość aby kierowca mógł sam się zwolnić :) Aż to przemyślę, jeśli szef za mało płaci to kierowca sam przechodzi szukać nowej pracy

 6. Wpleć jakiś element konkurencji między graczami. Niech się zwalnia np. 10% kierowców najgorzej zarabiających wśród wszystkich w ramach całej gry (świata). Albo niech minimalny poziom pensji dla danej grupy wykształcenia będzie np. 25% niższy od średniej u wszyskich graczy.

 7. Albo niech płaca podnosi się z automatu po uzyskaniu każdej kolejnej gwiazdki, bo przy autoamtycznym zwalnianiu dojdziemy do absurdów. Np. średnia płaca 5G kierowcy wynosi 500 to aby mnie się nie zwalniali ustawiam 550 więc średnia idzie w górę i następnemu graczowi się zwalniają więc on też podnosi i średnia znowu idzie w górę i tak w kółko bez limitu powstanie ciąg arytmetyczny i po roku pensje 1000 nie bedą gwarantowały stałości zatrudnienia. Ja jestem za automatycznym podnoszeniem pensji w zależności od gwiazdek i może od doświadczenia?? a może wprowadzić nieograniczoną liczbę gwiazdek i nieograniczony wzrost płacy. Co rok o 1 gwiazdkę i co gwiazdkę wzrost o 5+n=500 + n*150:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>