Multi przydział kierowców

Premium wzbogaciło się o nową opcję, jaką jest multi przydzielanie kierowców do samochodów. Zakładkę można znaleźć w dziale kadr.

A wygląda ona tak:

Multi przydział kierowców

System wybiera 20 samochodów nie posiadających obu kierowców, wybiera także 40 kierowców, którzy nie posiadają samochodów. Samochody są wybierane wg filtru, jest dostępny wybór typu samochodu, jednak nie musi być on ustawiony. Kierowcy są wybierani pod względem samopoczucia, wybierani są najbardziej szczęśliwi, w drugiej kolejności wybierane są umiejętności także od najlepszych do najgorszych.

8 myśli nt. „Multi przydział kierowców

 1. Wszystko pakujesz do premium, oki. Ale może pomyślałbyś o możliwości wykupowania konkretnej usługi tak jak jest z „Mały notatnik samochodowy”? Nie wiem jaki inni, ale mi full premium nie jest potrzebne do szczęścia, co niezmienia faktu że niektóre z opcji jakie wchodzą w ten pakiet przydało by się. Uważam że mogło by to zwiększyć zyski gry, jak już było napisane nie wszystkich stać na premium, innym pełny pakiet nie jest potrzebny a gdyby stworzyć osobno pakiety „ułatwień” wiele osób skusiło by się na to by wysłać sms’a raz czy dwa razy w miesiącu by ułatwić sobie grę. Takie wyjście było by korzystne dla serwera i graczy ponieważ budżet serwera dostawał by zastrzyk gotówki nie sprawiając problemów z budżetem domowym graczy. Oczywiście pojedyncze pakiety byłyby nieco droższe razem od premium.

   • No nie wiem, decyduj sam, ale obecny wybór dla graczy to posiadanie premium lub nie posiadanie. Nie uważasz że to za mało? Zasady marketingu mówią jasno, im większy wybór ma klient, tym więcej gotówki zostawi.

    • Witam, Buran wydaje mi sie że koszt 12zł miesięcznie nie jest jakimś majątkiem na Konto Premium ze Wszystkimi Opcjami, Dojdzie np później multi podczepianie i znowu sie baw by wykupywac cos innego, bez sensu twój pomysł, Po to konto premium jest by gre sobie ułatwic w Kazdy Możliwy sposób a nie osobno wykupywac jakies dodatki.

     • Dobrze 12zł to nie dużo dla osoby która zarabia i płaci swoje rachunki, ale nie zapominaj że grają tu także młodsze pokolenia na utrzymaniu rodziców. Pamiętam dobrze jak ja zaczynałem granie w mmo gdy to jeszcze rodzice płacili moje rachunki za telefon, uwierz mi że gdy dowaliłem premiumkami to miałem dym w domu o wysokość rachunku :p „Przemycić” smsy za 2-5 zł nie problem, ale dowalić na rachunku 12-25 zł to pewna jazda w chacie. Poza tym wiele osób ma fony na kartę, 12zł to połowa doładowania jakie dostają od starszych na cały miesiąc. Zaś tak jak mówię, nie wszyscy potrzebują full premium, multi podpinanie? Po co mi to skoro kupuję auta na bieżąco do rozbudowywanych garaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>