Strona z konfiguracją świata

Często są pytania jakie są limity rozbudowy garaży i innych rzeczy, dodaliśmy więc dla Was taką stronę:

Link do strony konfiguracyjnej serwera

A o to jej zawartość:

Strona konfiguracyjna świata.

Jak myślicie co tu może być jeszcze przydatne?

11 myśli nt. „Strona z konfiguracją świata

  1. „Czas jaki potrzebny jest do dostarczenia samochodu od dealera” jest dwukrotnie, chyba w drogim powinno być „naczepy” zamiast „samochodu”

  2. to ja bym się chciał jeszcze tylko dowiedzieć od jakiego momentu w grze można brać wszystkie zlecenia na cysterne i chłodnie, chodzi mi o odpady niebezpieczne i materiały medyczne, może cos jeszcze jest,ale teraz nie pamietam.

  3. Szkoda że nie 1000 miejsc wynosi ten limit miałbym w każdym garażu po 100 sztuk każdego rodzaju bo wszystkich jest 9 a tak cały plan wziął w łeb ;/

  4. Je bym dodał jeszcze koszt wysyłania aut z giełdy – jako że nie masz co robić i wiecznie Ci się chyba nudzi, bo zmieniasz co chwile na wyższe… Słabsi gracze na tym dorabiali i mieli w końcu jakieś ułatwienie – teraz utrudniłeś znowu im (tradycyjnie)… Wezmą zlecenie w nadziei że zarobią te 2tys zł a się okazuje że stracą, bo nie ma gdzie sprawdzić tych kosztów.

    • Koszt jest widoczny przed wyborem, potem się już nie zmienia. A nie wiem czy wgl tego nie usunąć, ponieważ niektórzy gracze za dużo tego używają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>