Multi rozbudowa garaży – filtr

W związku ze zgłoszeniem od jednego z graczy z S2, spostrzegłem w tej zakładce problem optymalizacyjny, został dodany filtr, mam nadzieję że to odciąży serwery :) ( a tym bardziej S2, który borykał się z problemami ostatnio ).

Zostało dodane filtrowanie po Państwach i stronicowanie wyników.

Multi rozbudowa garazy filtr

14 myśli nt. „Multi rozbudowa garaży – filtr

 1. Fajnie, że to wprowadziłeś. Gdybyś jeszcze dał możliwość wyłączania zleceń na CB spedycyjnym, to byłbym w pełni zadowolony:D

 2. Taki filtr przydałby się w multi-naprawie. Po co przeszukiwać wszystkie państwa skoro można by było tylko te, które są potrzebne. Zauważyłem tu również problem optymalizacyjny, ponieważ przy większej ilości aut do naprawy, nie są wymieniane opony.

 3. Nie wiem dokładnie o co tam chodzi, natomiast podczas dużej ilości naprawianych samochodów opony nie są wymieniane, a strona się zawiesza. Jeżeli zaznaczę powiedzmy 10 garaży, wszystko będzie tak jak powinno. Wiem, że nie jest to odosobniony przypadek, gdyż rozmawiałem z inną osobą, która ma taki sam problem. Głównie to chodzi mi o filtr państw podczas multi-naprawy i czy takie rozwiązanie miałoby sens wprowadzić, czy jest to zbędna opcja, która nic nie wniesie?

 4. W moim przypadku jest ta sama sytuacja przy większej ilości nie wymieniają się opony a gra się zawiesza.Myślę że wprowadzenie takiego filtra w multi- naprawie było by najlepszym wyjściem filtr w rozbudowie w moim przypadku nie miał znaczenia wszystko chodziło ok .No ale jeżeli chodzi o multi-naprawę to musi być kilka osób a do zmian w rozbudowie garaży i stronicowaniu wystarczyła tylko jedna z s2 to daje do myślenia czy osoba z s2 jest faworyzowana a inni gracze potrzebni tylko do płacenia multi .

  • Gdy nie robię, zła opinia.
   Gdy zrobię, to też źle…

   Zdecydujcie się…

   Ta osoba nie mogła budować garaży, bo pojawiało się 502, dlatego to wykonałem…

 5. Ni krytykuję nikogo po prostu kiedyś zgłaszałem problem z oponami i wydaje mi się że jeżeli nie ma dużo z tym pracy to by bardzo pomogło. Koledze jak piszesz wyskakiwał błąd ja nie mam wymienionych opon i muszę zamknąć grę i zalogować się ponownie bo inaczej nic nie zrobię, to też jest problem po prostu za dużo aut jest do naprawy i gra nie ogarnia tego a tym samym wydaje mi się że mocno obciąża serwer .

 6. to stronicowanie to o kant dupy potłuc….. każdą stronę z osobna trzeba puszczać, weź to Panie speedy zrób tak jak było wcześniej było dobrze ….
  Filtr państw jedynie co się przyda.
  Lepszą opcją było by dodać „rozbuduj garaże o …(tu możliwość wyboru od 1 do 4 miejsca )” dla tych co nie mają kasy na rozbudowę żeby wszystkie na raz puścić po 4 miejsca, a tak na tyle co starczy kasy to jest do oporu rozbudowa a reszta wcale

 7. wolałem 2 razy dla pewności puścić multi rozbudowę niż niż teraz latać po 6-7 stronach i puszczać oddzielnie rozbudowę, jak już musi być to stronicowanie to niech sobie bedzie od biedy… ale niech wszystkie garaże budują się od razu tak jak wcześniej przed zmianą albo zrobić do wyboru stara wersja i nowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>