Spedycja – zabieranie zlecenia graczowi

Dzisiaj został wprowadzona zmiana w systemie zabierania zleceń graczom. Chodzi dokładnie o przypadek w którym spedycja miała wypłacić pieniądze graczowi w momencie gdy zabiera zlecenia (czyli gracz nie ma nic w trasie, ale częściowo zlecenie zostało dostarczone).

Od dziś spedycja nie wypłaca pieniędzy „na bieżąco” kwota należna trafia do rachunków w „Płać za zlecenia”.

7 myśli nt. „Spedycja – zabieranie zlecenia graczowi

  1. pifpaf jak zabierałeś graczowi zlecenie a on zdążył już wywieźć jego część to płaciłeś za tę część zlecenia od razu, teraz pojawi się ta kwota w zakładce zapłać za zlecenia.

  2. Zmiana ma wnosic to, ze masz gracza, ktory wzial np 20k towaru. Wywiozl 15k i nagle przestal grac. Nie ma z nim kontaktu. Trzeba mu zabrac reszte zlecenia u dowiezc. I zeby mu nie placic czastkowego jego wyplata idzie do oczekujacych i dopiero jak gracze dowioza reszte zlecenia mozesz wyplacic martwej duszy. Do tej pory dostawal z automatu jak mu zabierales czesc zlecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>