Poprawienie ceny paliwa w trasie

Od aktualizacji istniał pewien błąd, który zgłosili nieliczni. Mianowicie cena paliwa w trasie była za mała niż faktycznie powinna być, źle wyliczana była cena jednostkowa za litr paliwa.

Aktualnie cena paliwa w trasie jest 30% droższa niż aktualna na stacji paliw. Więc teraz duży wpływ na oszczędności będzie miało tankowanie samochodów w garażu i pojemność zbiornika jakie ma auto.

11 myśli nt. „Poprawienie ceny paliwa w trasie

  1. 30% to gruba przesada. Wtedy ktoś, kto jeździ na ON Extra będzie tankował paliwo w trasie za mniej więcej 8,50 zł/l. Taka zmiana da się we znaki zwłaszcza tym, którzy preferują długie trasy (a takich graczy tutaj nie brakuje). Proponowałbym 10% – 15%

  2. 30%… To nie jest przesada?
    Duży wpływ będzie miała pojemność zbiornika… Daj opcje dokupienia dodatkowych zbiorników 500 do 1500l, wtedy bedzie to miało jakieś znaczenie. Tak na trasie 8k km na ile Ci starczy standardowy bak? 1 niecały dzień w przypadku PG, a gdzie pozostałe ~8?

  3. Co wy chcecie żebyśmy zbankrutował . Płacimy za garaże ludzi ok ale nie pamiętam żeby ktoś w rzeczywistości płacił za budynek administracji i to taki melony . A i jeszcze mam pytani jeżeli magazyny są zablokowane to dlaczego mam za nie płać skoro z nich nie korzystam.

  4. nikt nie będzie się odzywał , żeby mniej zarabiać …. dlatego nikt nie zgłaszał, że paliwo w trasie jest tańsze od paliwa na bazie

  5. co z tego że wielkość zbiornika i tankowanie w garażu ma znaczenie, skoro i tak jeżeli skończy się paliwo to automatem tankowane jest do pełna i na to samo wychodzi, że więcej płacimy!!! wcześniejszy sposób był lepszy bo w trasie tankowałem tyle żeby wystarczyło do garażu bo tam miałem tańsze paliwo. I administracja powinna zmienić to na stary sposób!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>