Zwiększenie wpływu umiejętności i zadowolenia kierowcy na prędkość jazdy

Od dawna gracze zgłaszali, że morale i umiejętności powinny mieć większy wpływ na prędkość jazdy samochodu. Tak też teraz kierowca z 1 gwiazdką i najsmutniejszą miną będzie jechał o 35% wolniej niż kierowca najlepiej wyszkolony i z najlepszym zadowoleniem.

16 myśli nt. „Zwiększenie wpływu umiejętności i zadowolenia kierowcy na prędkość jazdy

 1. ale to i tak coś jest nie tak z tym, moim zdaniem. ghost 24,6t + naczepa – stan ciągnika i naczepy 95-97%, onextra, kierowcy 4-5 gwiazdek, pogoda:księżyc jedzie z prędkością 86km/h, a max ma 91km/h. nie wiem jakie warunki muszą być spełnione, żeby jechał ‚na maxa’. zdaje mi się, że nie widziałem, żeby ghost jechał 90-91km/h.

  • Fakt szansa na uzyskanie 100% prędkości jest bardzo mała, zwróćcie uwagę że jak kierowca ma minkę na maksa to i tak może posiadać poziom szczęścia jakoś o 90% do 100% a minka już jest na maksymalnym poziomie. Minka wyznacza tylko przedział w którym znajduje się zadowolenie kierowcy.
   Ale faktycznie uzyskanie maksymalnej prędkości jest możliwe tylko w nocy i przy maksymalnych umiejętnościach i zadowoleniu kierowcy.
   Aha i także teraz auto które jedzie z towarem ma pomniejszoną prędkość, więc maks można uzyskać tylko na dojazdach.

 2. Taki wpływ jest fajny, ale. Przydało by się multi zdejmowanie kierowców. Wtedy można ich wysyłać na urlopy i wymieniać kierowców. Przy 5000 kierowców i zdejmowaniu pojedyńczo kończy się zabawa ;(

 3. U mnie podobnie. Wszyscy kierowcy 5* i max morale, zestawy ~98%, a i tak w burze jeden jedzie 46 km/h a drugi 42 km/h. Skąd ta różnica?

 4. Speedy – zrób też dokładną rozpiskę ile tracą także kierowcy 2*, 3*, 4* w stosunku do 5*
  Do tego na trzech opcjach – wesoły, smutniejszy i najsmutniejszy :) Wiele osób to interesuje, a znalezienie tych informacji to cud :)

  • I mógłbyś też napisać, jaki procent zadowolenia kierowców przypisany jest do jego minki (np. najbardziej szczęśliwy – 90% do 100% itd.) i ile procent zadowolenia odzyskuje się wysyłając kierowców na 1,2 czy 3 dni urlopu.

 5. gdy samochód wraca do garażu i ma mało paliwa, a już jest blisko bazy to jedzie z mniejszą prędkością, żeby mniej spalić i dojechać? czasami widzę jak moje softy fx 23,3t turlają się na pusto do bazy jak wracają ze śmieszną prędkością 62km/h. kierowcy 5 gwiazdek ale raczej niezadowoleni i stan pojazdu (całości) ok 80%, pogoda różnie nawet przy słońcu z chmurkami tak jest.

 6. Wszystko ładnie, pięknie. Szkoda tylko że wcześniej nie było o tym mowy że zostanie taka zmiana wprowadzona… na dzień dzisiejszy mam już 5 zleceń zawalonych, które przez to nie będą wykonane w terminie. Szkoda że nikt o tym nie pomyślał…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>