29 myśli nt. „Sklep z platynowymi kartami

 1. Pytanie czy gracze faktycznie korzystają z tych platynek. Ja osobiście nie używam ich. Zebrałem ich na tyle dużo z chęcią bym je sprzedał:D
  Prowadziłbyś możliwość kupowania Unikatów za czeki a sądzę że było by większe zainteresowanie..

 2. Wiadomo, że sklep ma zarabiać ale pytanie co bardziej mu się opłaci sprzedać, czy jedną platynkę za 500 czeków raz na 3 miesiące czy 100 za 5 czeków w miesiącu? Jak dla mnie to ceny są z kosmosu, tak jak i cena Ratora 500 :D

 3. jak dla mnie spoko opcja,sam czesto kozystam z takich kart jesli tylko pojawi sie karta naprawy,badz poprawienia morale:)
  proponuje jeszcze ‚Naprawa calego Zestawu’ za 70 czekow

 4. Speedy – zasada pay to win jest słuszna. Tylko żeby wprowadzać takie systemy płatnicze powinieneś unowocześnić interfejs na dzisiejsze czasy. Działanie system optymalizacji i wykorzystanie nowych technologii zatrzymało się u Ciebie tak jak 5 lat temu ;) Wierze, że to Twój pierwszy projekt i na tym się uczyłeś ale wymaga to trochę nowocześniejszych technologii za które powiniens.

  Podsumowując sprzedajesz produkt bardzo stary, niedopracowany a tylko łatany. W tym tkwi problem. A idea bardzo interesująca i wciągająca :)

 5. A ja mam taka propozycje
  By wprowadzic naprawe aut z jednego miejsca tak aby nie skakac po miastach i naprawiac oraz zmieniac opony w autach i naczepach.
  2 propozycja
  multi podczepianie oraz odczepianie naczep
  na zasadzie okienek obok aut jakie maja miec podczepione naczepy

  pozdrawiam

 6. jeszcze 1 karta by sie przydala :) jakas czyszczaca bo sporo osob chcialo by swoje unikaty podkrecic i moze nie tylko a one juz sa ulepszone :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>