10 myśli nt. „Spedycja – filtr szukania zleceń

   • No fakt – zysku max nie było, ale byla kara max która była połową zysku max. A teraz nie ma nic :) ja powiedzmy szukałem zleceń między 50kk zysku min a 50kk kary max bo wiedziałem że za tyle towaru moge przewieźć. a teraz wpisując 50kk zysku min musze uważać, żeby nie wziąć zlecenia np. za 500kk :)

    PS. a czy odświeżanie przy szukaniu zleceń mocno serwer męczy? bo zastanawiałem się nad zlecaniem zleceń :) powiedzmy wpisuje wszystkie parametry zlecenia jakie chce, klikam ‚szukaj’ i na przykład za kilka minut (powiedzmy zależne od odległości 1000km-ok. 1 min) mam gotowe zlecenie spełniające moje wymagania. :)

     • zysk z gory ograniczyc chce bo wiem, ze w jednym garazu moge przewiezc towaru PG za powiedzmy 120kk. niezależnie od odległości i ilości bo cena jest ich wynikową. czy to duzo towaru na krotkiej trasie, czy malo na dlugiej, ale jak cena zlecenia przekroczy jakas tam sume to poprostu nie obróce w 4 tygodnie :)

 1. Ja proponował bym dodac
  1-Multi podczepianie i odczepianie naczep
  2-z jednego miasta by dało rade wszystkie zestawy wysłac do naprawy,oraz zmiane opon w naczepach i autach z jednego miasta tak aby nie skakac po miastach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>