Trasa zlecenia – dodanie typu samochodu

Trasa zlecenia - dodanie typu samochodu

Niektórzy z Was zgłaszali potrzebę dodania aktualnego typu samochodu. Informacja ta jak widać została dodana. Kolejną zmianą jest także odświeżanie danych samochodów, to tak w ramach odciążenia serwera.

Aktualnie z mapą damy sobie spokój, zobaczymy jak się będzie to sprawować, jeśli wszystko będzie dobrze, to zapewne będzie można mapkę zobaczyć w wielu miejscach: zlecenia spedycyjne, przetargi itd.

Teraz będę przymierzał się do wprowadzenia tego:  forum

Jedna myśl nt. „Trasa zlecenia – dodanie typu samochodu

  1. To co wprowadziłeś to hula więc wystarczy dać mapkę pod spedycje itp. Te parametry, które proponowałem uzupełnić już są w systemie i wystarczyłoby je tylko wyciągnąć pod mapkę aby całość danych do planowania trasy/zlecenia była w jednym miejscu ale skoro siła wyższa to trzeba czekać ;) . Dobrze, że bierzesz się za „zarządzanie”- sam ciekaw jestem efektu i na ile to „narzędzie” będzie rzeczywiście pomagać prowadzić swój transport!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>