Trasa zlecenia – samochody jakie posiadamy w garażu

Forum pomysły graczy

Trasa zlecenia - samochody jakie posiadamy w garażu

Po kliknięciu w napis „Pokaż samochody jakie posiadam w garażu” uzyskamy dostęp do pogrupowanych samochodów.

Klikając w ikonę lupy do obliczeń powyżej będą wzięte właśnie dane konkretnego typu samochodu.

12 myśli nt. „Trasa zlecenia – samochody jakie posiadamy w garażu

 1. Mały krok dla człowieka ale wielki dla ludzkości :D:D
  Na razie można zaimportować standardowe parametry! a co z tuningiem- ? Będziesz wprowadzał import danych rzeczywistych czy zostawiasz parametry dilerskie pojazdów?

  To jeszcze jedna propozycja aby temat był potraktowany całościowo! jest liczenie tras TAM lub TAM i NAZAD a do szczęścia i pełnego liczenia opłacalności zlecenia powinna być opcja TAM/ powrót do wyznaczonego garażu (inny niż garaż startowy).

  A to da radę wprowadzić? ==> „Kolejna sprawa bardziej kosmetyczna i bardziej na przyszłość jak opcja mapy będzie rozbudowana to „powrót” zaznaczać innym kolorem. Wtedy wszystko będzie czytelnie i „łopatologicznie”

  • Lista wyświetla oddzielnie samochody po tuningu.

   No ale to trzeba by dodać opcję do jakiego garażu wraca samochód… Czy nie za dużo kombinacji?

   Musiałbym popatrzeć głębiej w dokumentację API mapek.

   Przetestujmy to co jest.

 2. Przy odświeżaniu wartości ustawiają się od nowa na podstawowe (profilowe ) 11L/1400kg! Nie da rady ich zablokować na ustawione pierwotnie? Nie lepiej gdyby wszystko było ustawiane na bieżąco pod mapą a zrezygnować i usunąć całkowicie ustawienia w profilu?

 3. To coś wprowadził jest już bliskie ideału :D:D teraz kosmetyka i hulaj dusza :D Dzięki, jedna z niewielu zmian, która na prawdę mnie (mam nadzieję, że nie tylko) ucieszyła i powoduje, że cała zabawa jest ciekawsza!

 4. Za dużo? jak przy przydzielaniu zlecenia zakładka DYSPO ==> „Własny transport z innego garażu” i otwiera się lista. Myślę, że można to zaiportować i powinno hulać! Popraw mnie jeśli jestem w błędzie.

 5. Oddzieliłbym jeszcze MAPKĘ od przyjęcia zlecenia bo można się rąbnąć i zamiast pooglądać widoczki wziąć ładunek, na który nie mamy floty albo czasu a to przykre :D:D Raz się pomyliłem ;)

 6. @BlackWROL dla dobrze rozwiniętych graczy i dużych spedycji tak pomyłka to nie problem a jedynie okazja do wydania nieco z nadmiaru grosza na chwilowy zakup nowych zestawów.
  Opcja podliczania kosztów powrotu była by przydatna, jednak tu może wyskoczyć kolejne pytanie typu:
  „A co z ładunkami powrotnymi?” tym samym zamierzam uprzedzić takowe pytania. Jak dla mnie to jest obojętne: automat podliczy ładunek powrotny?= Super; jeśli nie podliczy to tez nie będę przecież płakał (obecnie tej opcji nie ma i się gra :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>