Ulepszanie ciągników do Konwojów

Dodaliśmy możliwość ulepszania zwykłych ciągników (unikatów) do Konwojów.

Warunki jakie trzeba spełnić są takie samej jak w przypadku normalnego ulepszania.

1

2

4 myśli nt. „Ulepszanie ciągników do Konwojów

  1. Czyli kupuje konwój za 1500 czeków ale tracę unikat. Przecież takie same konwoje są do kupienia za taką samą ilość czeków w Weekendy. Więc gdzie interes ??

    • Nie. Zamieniasz na najlepszy unikat jaki aktualnie jest dostępny i on nie kosztuje 1500 czeków tylko nowy w sklepie kosztuje około 3000 czeków (w promocji). Proszę patrzeć na silniki

  2. Skoro można zrobić to z unikatami, to dlaczego nie można zamieniać zwykłych ciągników na zwykłe konwoje ? Ta sama zasada powinna obowiązywać. Po co złomować i kopować konwój, skoro można zostawić jedna sztukę w garażu, zmienic go w konwojowy i dokonać wymiany ciagnika na konwój za stosowną opłątą ?

    • Bo jest wiele zależności, np. jak różne modele samochodów w garażu (itp, które komplikują proces), a teraz są już przecież opcje multi złomowania które naprawdę nie zajmują wiele czasu.
      A co innego jest zamiana „Unikatowego ciągnika” do „Platynowych kart jako Konwój Unikatowy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>