Unikaty – ulepszanie

Stare unikaty można wymieniać na najnowsze oferowane na świecie modele.

W zakładkach Samochody, P.Samochody (ruby_add) odnajdziemy możliwość ulepszenia naszego unikatu na lepszy model:

Bez nazwy 1

Stare auto jest usuwane z garażu, a nowe pojawia się w Platynowych kartach. Jeśli nasze auto posiadało jakieś inne założone Karty Platynowe (powiększenie prędkości, dodatkowy zbiornik, zmniejszenie spalania), to te karty wrócą także ponownie do wykorzystania do Platynowych Kart.

Za ulepszenie pobierane są czeki, które zależą od różnicy ładowności i prędkości auta wymienianego wraz z nowym modelem. Czyli im więcej zyskujemy ładowności / prędkości to wymiana będzie droższa.

Stary unikat – używany co najmniej 90 dni.

Ps. opcja dostępna testowo na S2 – S6.

Konkursy Spedycji – zmiany

Już pewnie niektórzy zauważyli że zostały wprowadzone zmiany dotyczące zapisu graczy do spedycji polegające na:

  1. Spedycja od teraz zapisuje się do konkursu do którego ma wystarczającą liczbę członków, i nie mamy tu na myśli ilości całkowitej graczy w spedycji.
    Przykład: Spedycja ma wszystkich 13 graczy, jednakże tylko 10 chce brać udział w konkursie. Więc spedycja może wziąć udział w konkursie dla 5-10 graczy, o ile zapisze maksymalnie 10 graczy.
  2. Blokowanie kont które zostały uznane przez system jako multikonta,słupy itp. Więc proszę się nie dziwić, że podczas zapisu przy niektórych można zobaczyć czerwoną ikonkę zamiast możliwości zapisu.
  3. W niedługim czasie zostanie wprowadzony współczynniki od ilości zwycięstw – uściślając będzie to procent od każdego zwycięstwa (od +1% do +3% – jeszcze rozważam nad wielkością).
  4. Wprowadzony będzie także nowy tryb konkursu – „stała ilość”. Polegający na tym, że nie będą miały znaczenia wszystkie współczynniki, każda spedycja otrzyma równo X ton towaru do przewiezienia.

Nowe ceny technologii

Tak będą wyglądać nowe ceny technologii:

Nowe ceny technologii

Suma za poziom – jest to suma cen za wszystkie technologie które są wykorzystywane do uzyskiwania dostępów do lepszych samochodów.

Ps. Planowana jest także zmiana cen garaży, dlatego też postanowiliśmy że ceny na kolejne poziomy technologii muszą delikatnie rosnąć, bo ilość garaży także będzie Wam powoli rosnąć :)