Konkursy spedycji – „stała ilość”

Konkursy spedycji wzbogacą się o nowy rodzaj o nazwie „Stała ilość”.

Ten typ charakteryzował się będzie tym, że każda spedycja otrzyma tę samą ilość towaru do przewiezienia.

Jeśli typ konkursu będzie „Stała ilość: 100 000 kg” oznacza to że spedycja otrzyma w sumie tyle towaru, będzie to podzielone pomiędzy typy ładunków a także trasy.

Konkursy Spedycji – zmiany

Już pewnie niektórzy zauważyli że zostały wprowadzone zmiany dotyczące zapisu graczy do spedycji polegające na:

  1. Spedycja od teraz zapisuje się do konkursu do którego ma wystarczającą liczbę członków, i nie mamy tu na myśli ilości całkowitej graczy w spedycji.
    Przykład: Spedycja ma wszystkich 13 graczy, jednakże tylko 10 chce brać udział w konkursie. Więc spedycja może wziąć udział w konkursie dla 5-10 graczy, o ile zapisze maksymalnie 10 graczy.
  2. Blokowanie kont które zostały uznane przez system jako multikonta,słupy itp. Więc proszę się nie dziwić, że podczas zapisu przy niektórych można zobaczyć czerwoną ikonkę zamiast możliwości zapisu.
  3. W niedługim czasie zostanie wprowadzony współczynniki od ilości zwycięstw – uściślając będzie to procent od każdego zwycięstwa (od +1% do +3% – jeszcze rozważam nad wielkością).
  4. Wprowadzony będzie także nowy tryb konkursu – „stała ilość”. Polegający na tym, że nie będą miały znaczenia wszystkie współczynniki, każda spedycja otrzyma równo X ton towaru do przewiezienia.